Thurs Fixt & Res

LEAGUE A

 

Nov 21st Arts and Media School, Finsbury Park
1900 – 1945 Blighty  (4)

(Jeff 2, Raph 2)

v BeDazzled  (7) – MOTM Max

(Baz 2, Max 2, Sammy 2, Ben)

1945 – 2030 Keane’s  (4)

(Janny 2, Chris, Luce)

v Bobby’s Dazzlers  (8) – MOTM Noel

(Noel 3, Jamie 3, Diego 2)

2030 – 2115 Run DFC  (3) – MOTM Tim

(Tim, David, Joe)

v Ordinary Joe’s  (3)

(Jack, Hopey, Steve)

 

Nov 28th Arts and Media School, Finsbury Park
1900 – 1945 Run DFC  (1)

(Gregg)

v Bobby’s Dazzlers  (5)

(Gilly 3, Ben W, Dan)

1945 – 2030 Blighty  (6) v Ordinary Joe’s  (0)
2030 – 2115 BeDazzled  (5)

(Baz 2, Max 2, Ben)

v Keane’s  (4) – MOTM Janny

 

Dec 5th Arts and Media School, Finsbury Park
1900 – 1945 BeDazzled  (11) – MOTM Goldie

(Baz 5, Goldie 4, Sammy 2)

v Run DFC  (4)
1945 – 2030 Ordinary Joe’s  (0) v Bobby’s Dazzlers  (6)
2030 – 2115 Keane’s  (3) v Blighty  (6)

 

Dec 12th Arts and Media School, Finsbury Park
1900 – 1945 Keane’s  (6) v Ordinary Joe’s  (0)
1945 – 2030 BeDazzled  (4) – MOTM Mikey

(Mikey 2, Baz, Sammy)

v Bobby’s Dazzlers  (2)
2030 – 2115 Blighty  (9) v Run DFC  (5)

(Adam 2, Sammy, Gregg, Joe)

 

Jan 9th Arts and Media School, Finsbury Park
1900 – 1945 Keane’s  (6) v Run DFC  (1)

(Tim)

1945 – 2030 Blighty  (7) – MOTM Cal

(Cal 4, Ruben, Jack, Djalo)

v Bobby’s Dazzlers  (5)

(Noel 4, Adam 1)

2030 – 2115 Ordinary Joe’s  (0) v BeDazzled  (7) – MOTM Baz

(Baz 3, Sammy 2, Paddy 2)

 

Jan 16th Arts and Media School, Finsbury Park
1900 – 1945 Blighty  (6) – MOTM Ruben

(Ruben 3, Will 3)

v BeDazzled  (5)

(Paddy 2, Max, Sammy, Ross)

1945 – 2030 Keane’s  (4) v Bobby’s Dazzlers  (3)

(Adam, Chris, Noel)

2030 – 2115 Run DFC  (3)

(Joe, Paul, Sammy)

v Ordinary Joe’s  (6)

 

Jan 23rd Arts and Media School, Finsbury Park
1900 – 1945 Run DFC  (5)

(Sammy 2, Adam 2)

v Bobby’s Dazzlers  (6) – MOTM Diego

(Diego 3, Adam 2, Noel)

1945 – 2030 Blighty  (4)

(Jim 2, Jack, Adam)

v Ordinary Joe’s  (5) – MOTM Steve

(Steve 2, Patch 2, Ricky)

2030 – 2115 BeDazzled  (5) – MOTM Baz

(Ben 2, Sammy 2, Baz)

v Keane’s  (3)

(Nathan, Rory, Josh)

 

Jan 30th Arts and Media School, Finsbury Park
1900 – 1945 Keane’s v Blighty
1945 – 2030 Ordinary Joe’s v Bobby’s Dazzlers
2030 – 2115 BeDazzled v Run DFC

 

Feb 6th Arts and Media School, Finsbury Park
1900 – 1945 Keane’s v Ordinary Joe’s
1945 – 2030 BeDazzled v Bobby’s Dazzlers
2030 – 2115 Blighty v Run DFC

 

Feb 13th Arts and Media School, Finsbury Park
1900 – 1945 Ordinary Joe’s v BeDazzled
1945 – 2030 Keane’s v Run DFC
2030 – 2115 Blighty v Bobby’s Dazzlers

 

 

LEAGUE B

 

Nov 21st Arts and Media School, Finsbury Park
1900 – 1945 Irons  (9) – MOTM Matt

(Matt 4, Dom 2, Marcus, Phil, Jack)

v Nomads  (1)

(Jack)

1945 – 2030 FourFourPoo  (3)

(Gary, Mark, Rory)

v Borussia Teeth  (5) – MOTM Daniel

(Will 2, Daniel, Mark, Jonny)

2030 – 2115 Nice Tackle  (7) – MOTM Adam

(Adam 3, Pete 2, Foday 2)

v Fiordawina  (6)

 

Nov 28th Arts and Media School, Finsbury Park
1900 – 1945 Borussia Teeth  (6) v Irons  (12) – MOTM Matt

(Matt 5, Jack 3, Mike, Dom, Marcus, Phil)

1945 – 2030 Nice Tackle  (9) – MOTM Neil

(Pete 4, Jonny 2, Neil 2, Adam)

v Nomads  (2)

(Leon, Jukka)

2030 – 2115 FourFourPoo  (6) v Fiordawina  (2)

(Pep 2)

 

Dec 5th Arts and Media School, Finsbury Park
1900 – 1945 Irons  (8) v FourFourPoo  (5)
1945 – 2030 Fiordawina  (9) v Nomads  (3)
2030 – 2115 Borussia Teeth  (2) v Nice Tackle  (6)

 

Dec 12th Arts and Media School, Finsbury Park
1900 – 1945 FourFourPoo  (3) v Nice Tackle  (4)
1945 – 2030 Irons  (10) – MOTM Matt

(Matt 6, Marcus 2, Phil 1, Mike 1)

v Fiordawina  (0)
2030 – 2115 Borussia Teeth  (0)  v Nomads  (0)

 

Jan 9th Arts and Media School, Finsbury Park
1900 – 1945 Irons  (4)

(Tom 2, Nick 1, Jason 1)

v Nice Tackle  (1)

(Pete)

1945 – 2030 FourFourPoo  (6) – MOTM Mark

(Mark 3, Joe 3)

v Nomads  (5)
2030 – 2115 Fiordawina  (4) – MOTM Pau

(Pau 2, Felix, Alejo)

v Borussia Teeth  (2)

(Will 2)

 

Jan 16th Arts and Media School, Finsbury Park
1900 – 1945 Irons  (13) v Nomads  (7)
1945 – 2030 FourFourPoo  (4) v Borussia Teeth  (4)

(Ben 3, Simon)

2030 – 2115 Nice Tackle  (5) – MOTM John

(Adam 2, Joe, Gary, Jonny)

v Fiordawina  (2)

(Pep, Ignasi)

 

Jan 23rd Arts and Media School, Finsbury Park
1900 – 1945 FourFourPoo  (5) v Fiordawina  (6) – MOTM Pep

(Pep 4, Ignasi, Alejo)

1945 – 2030 Borussia Teeth  (0) v Irons  (9)
2030 – 2115 Nice Tackle  (4) v Nomads  (4)

 

Jan 30th Arts and Media School, Finsbury Park
1900 – 1945 Irons v FourFourPoo
1945 – 2030 Borussia Teeth v Nice Tackle
2030 – 2115 Fiordawina v Nomads

 

Feb 6th Arts and Media School, Finsbury Park
1900 – 1945 Borussia Teeth v Nomads
1945 – 2030 FourfourPoo v Nice Tackle
2030 – 2115 Irons  v Fiordawina

 

Feb 13th Arts and Media School, Finsbury Park
1900 – 1945 Irons v Nice Tackle
1945 – 2030 Fiordawina v Borussia Teeth
2030 – 2115 FourFourPoo v Nomads